INFO [FAQ]

1 Jak dotrzeć na teren festiwalu?

Festiwal odbywa się w Ostrowie Wielkopolskim, w południowej Wielkopolsce pomiędzy Poznaniem 120km, Wrocławiem 100km, a Łodzią 115 km . Impreza odbywa się nad zalewem Piaski-Szczygliczka, w północnej części w odległości 4 km od lotniska w Michałkowie.

Dojazd samochodem:
Jadącym od strony Poznania radzimy zjechać na obwodnicę miasta (wyraźnie oznakowana). Należy jechać nią do samego końca, po czym zjechać w stronę miasta na ul. Aleje Słowackiego. Na skrzyżowaniu z ulicą Limanowskiego (2-ie światła od zjazdu ) czyli na wysokości marketu Leclerc, należy skręcić w prawo i dalej już prosto ok. 1,5 km do miejsca festiwalu.
Kierowcy jadący z południa (Śląsk, Małopolska) powinni kierować się najpierw do centrum miasta, a potem do skrzyżowania Al. Słowackiego z ul. Limanowskiego.

2 Czy na terenie festiwalu będą znajdowały się bankomaty?

Nie! Na terenie festiwalu nie będzie możliwości wypłat z bankomatów, a co za tym idzie płatności kartą.

3 Czy na teren festiwalu można wnosić napoje i artykuły spożywcze?

Zabronione jest wnoszenie jedzenia i napojów. Na terenie festiwalu znajdować się będą stoiska gastronomiczne, na których będzie można dokonywać zakupu w/w produktów.

4 Czy należy mieć dokumenty potwierdzające tożsamość?

Tak! Szczególnie w przypadku zakupu biletu elektronicznego. Brak dowodu potwierdzającego tożsamość, wiąże się z zakazem wstępu na teren festiwalu.

5 Czy zamiast dowodu osobistego mogę zabrać inny dokument potwierdzający tożsamość?

Tak! Jeśli uczestnik nie posiada dowodu osobistego, może go zastąpić innym ważnym dokumentem ze zdjęciem np. legitymacją lub paszportem.

6 Czy na imprezę mają wstęp osoby niepełnoletnie?

Osoby niepełnoletnie mogą wejść na teren festiwalu, tylko pod opieką osoby dorosłej. Pod opieką osoby dorosłej muszą przebywać osoby między 4 a 15 rokiem życia. Opiekunowie zobowiązani są do wypełnienia stosownego oświadczenia

7 Czy na festiwalu można robić zdjęcia?

Tak! Zdjęcia mogą być wykonywane, ale tylko amatorskimi aparatami cyfrowymi o matrycy do 5 Mpix. Nie można wnosić profesjonalnych aparatów fotograficznych z wymienną optyką, kamer ani innego sprzętu nagrywającego audio-video.

8 Czy będzie można kupić bilety bezpośrednio przed wejściem?

Tak! Kasy biletowe będą znajdowały się tuż przy wejściu na teren festiwalu.

9 Czy na teren festiwalu można wnieść parasol?

Na teren festiwalu można wnieść tylko małe składane parasolki. Wszystkie duże z metalowymi, drewnianymi, ostrymi zakończeniami są niedozwolone. Poza tym na terenie festiwalu będzie znajdował się namiot który pomieści kilka tysięcy osób.

10 Czy na terenie festiwalu b��dzie parking samochodowy?

Tak! Na terenie festiwalu będą znajdowały się 3 parkingi samochodowe (patrz mapa terenu).


scrollHome scrollTop scrollBottom